Son Yorumlananlar

 • Murat
  Kimi Raikkonen'in Pit Stop'ta Mekanikerin Ayağını Kırması


   Ferrari'nin Fin pilotu Kimi Raikkonen, lastik değişikliği için girdiği pit stopta yaşanan olaylar silsilesini izliyoruz...
  Murat 28 görüntülenme 1 yorum En son Uğur yorumladı Video
 • Murat
  Selimiye Camii UNESCO Kültür Mirası Listesi'nden Çıkarılabilir

  Edirne Belediyesi'nin Selimiye Camisi meydan düzenlemesi kapsamında yaptığı çalışmalar sırasında tarihi Yemiş Kapanı Hanı'nın kalıntıları toprak altından çıkarıldı. Edirne Kültür ve Tabiat Varlıkları Koruma Kurulu da alan için koruma kararı verdi. Ancak Vakıflar Genel Müdürlüğü hanın yeniden inşa edilmesi için kararı Kültür Varlıklar Yüksek Kurulu'na götürerek itiraz etti. Yüksek kurul itirazı kabul etti ve koruma kararını kaldırdı. Hanın yeniden ihya edilmesinin Selimiye Camisi'nin siluetini bozacağını söyleyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Selimiye'nin UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nden çıkarılabileceğini belirtti.
  Murat 15 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Gündem
 • Murat
  Halepte Azrail Kameralara Yakalandı

  Tövbe estağfurullah diyerek paylaşıyorum. Youtube'ta paylaşılmış bir video. Buraya da ekleyeyim dedim. Görüntüde ki nedir bilinmez ama halepte gerçek azrail bellidir.
  Murat 15 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Video
 • Murat
  A Star Wars Story'den Yeni Fragman

  Film Han Solo'nun gençliğini anlatacak. Game of Thrones'un yıldızı Emilia Clark da filmde Han SOlo'nun çocukluk arkadaşı Qi’yi canlandıracak.
  Murat 22 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Sinema
 • Murat
  Dışarda Kaldı Ufak Çocuğu İple Damdan Sarkıttı

  Çilingir çağırmak yerine evin ufaklığını iple damdan sarkıtan kişinin o anları...
  Murat 16 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Video
 • Murat
  Mesut Yar Açıkladı: Sezon Sonu Altı İddialı Dizi Final Yapıyor

  Posta gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar, bugün kaleme aldığı köşe yazısında sezon sonunda final yapması muhtemel dizileri kaleme aldı.

  Mesut Yar'ın "Bu da kulis loto" başlıklı yazısında final yapması muhtemel yapımlar arasında "Vatanım Sensin" ve "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" gibi iddialı diziler de yer alıyor.

  İşte Mesut Yar'ın yazısındaki ilgili kısım;

  Sezon sonunda biteceğinin kulisi yapılan dizilere bakalım. "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz", "İstanbullu Gelin", "Siyah Beyaz Aşk", "Aslan Ailem", "Vatanım Sensin", "Fazilet Hanım ve Kızları" dikkat çekenler.

  GELECEK SEZONU GARANTİLEYENLER

  Gelecek sezonu garantilediği söylenen işlere de bakalım. "Sen Anlat Karadeniz", "Çukur", "Mehmed Bir Cihan Fatihi", "Kadın", "Ufak Tefek Cinayetler", "Diriliş Ertuğrul", "Arka Sokaklar", "Avlu", "Aşk ve Mavi", "Çocuklar Duymasın", "Bizim Hikaye" ilk bakışta görünenler... Bir de bugün yarın kalkar grubu var ki dilerim sadece kulis olarak kalırlar. "8. Gün", "Tehlikeli Karım", "Fi" (günü değişti) potada görünüyor. Kulislerden özet budur.

  Murat 28 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Televizyon
 • serkan
  serkan 860 görüntülenme 2 yorum En son serkan yorumladı Video
 • serkan
  Rusyadan Bir Balıkçının Çektiği Derinlerde ki İlginç Hayvanlar
  Okyonusun derinlerinden Rusyadan bir balıkçının objektifinden bilinen ve fotoğraflanan ilginç hayvanlar...  serkan 185 görüntülenme 0 yorum serkan yazdı Bilim
 • Murat
  En İyi Film Fragmanları
  Bu başlık altında izlediğimiz ve beğendiğimiz film fragmanlarını listeleyelim arkadaşlar...

  İlk ben başlıyayım güncel bir film olsun istedim, kara panter filminin fragmanı;


  Murat 99 görüntülenme 1 yorum En son serkan yorumladı Sinema
 • serkan
  Türk sineması büyüyor
  Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğünce hazırlanan rapor ve Boxoffice Türkiye verilerinden derlenen bilgiye göre, sinema sektörü bu yıl, tüm zamanların en yüksek rakamlarına ulaştı.

  Buna göre, 2017'de 151'i yerli ve 242'si yabancı olmak üzere 393 film vizyona girdi. Vizyona giren filmlerin 24'ü Bakanlıkça desteklenen filmler oldu. Vizyona giren yerli film sayısı 2005'te sadece 29 iken 2013'te 88, 2014'te 112, 2015'te 136 ve 2016'da da 139'a yükselmişti.
  serkan 503 görüntülenme 1 yorum En son Murat yorumladı Sinema